| Emmo a întrebat:

Am un prieten care ori ce i-as spune nu vrea sa faca, daca ii spun sa ne plimbam nu vrea, daca ii spun sa mergem sa ne distram undeva nu vrea. Ce as putea face va rog spuneti-mi ca nu as vrea sa il pierd!? **FUNDA**

2 răspunsuri:
| simpluone a răspuns:

Oare tu faci tot ce vrea el sa faci? Adevarul e undeva la mijloc! Intreaba-l de ce anume nu-si doreste. Distractia ta s-ar putea sa nu fie si distractia lui.

| Dlkee a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, sa afli motivul. Poate e obosit. Poate are o problema. Sau, poate nu vrea sa se afiseze cu tine in public :-s