| AnnaAnnne a întrebat:

anul asta imi iese media 9.83crying ce premiu credeti ca o sa iau? Funditaaaa

17 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Probabil I. Dar la cât de patetică e atitudinea ta în legătură cu asta, nu-l meriţi. Îţi recomand să citeşti despre modestie.

| wforweirdo a răspuns:

Uite mă, alta cu medie mare care se plânge!
De unde să ştim noi, vrei să ghicim? Depinde de celelalte medii din clasă, dacă ai mai mulţi colegi care învată mai bine decât tine, atunci nu iei niciun premiu. Nu mai puneţi întrebări din astea fără rost.

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai depinde daca este cineva in clasa ta cu vreo media mai mare. Daca a ta e fruntasa, atunci iei premiul intai, daca nu, oricum e o medie ok si mai mult ca sigur nu esti codasa clasei cu media asta.Numai daca nu esti intr-o clasa de genii, lucru care ar fi cam ciudat... Oricum sper ca te-am ajutatwinking

| AidaCR a răspuns:

straight face. La mine in scoala cei care au peste 9, 50 i`au premiul I, nu conteaza ca mai sunt 10 elevi inaintea lor cu o medie mai mare, atata timp cat ai peste 9, 50 se ia premiul I. Dupa cum observ majoritatea zic "Depinde de colegii tai " Nu stiam ca exista regula asta nasoala in alte scoli. Bafta.

| Raduhh a răspuns:

Oscaru laughing
-Pai, o diploma ceva.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Premiu'.I.

| reihiuke a răspuns:

Eu cu 9.80 am luat mentiune. Depinde de clasa.

| Adrianetc a răspuns:

Se pare ca degeaba ai media daca pui asa intrebari happy premiul este degeaba, un moft sa te dai superior celorlalti, pe tine te intereseaza doar media, si premiul il iei si in functie de colegii tai.

| AnnaAnnne explică:

Sa citesc despre modestie de ce? Mie personal nu mi se pare ca m. Am laudat daca la asta te. Ai referit

| Seraph_3236 a răspuns:

Depinde de mediile colegilor! Numara cati mai sunt in fata ta! Depinde de clasa...ai putea lua orice, de la Mentiune la Premiul I, depinde cat de destepti sunt colegii tai...

| Sakurasou a răspuns:

Depinde de ordinea mediilor in clasa probabil. eu am avut 8, 94 si am luat mentiune.

| Codecks a răspuns:

Premiul I

| anonimalma a răspuns:

Cred ca iei 2, 1 sau 3 depinde...

| lollyy a răspuns:

Depinde ce medii au si ceilalti colegi ai tai ...ps: daca sunt cu medii mai mari ca tine s-ar putea sa nu iei nici un premiu, dar depinde si de diriginte

| Madalin_Gagu_1998 a răspuns:

Cum a spus si lollyy conteaza cum sunt si ceilalti elevi, dar trebuie sa fii mai entuziasmata si mai sigura pe tine