| GeorgyIubitzicaTa a întrebat:

as avea si eu nevoie d ajutorul vostru : as vrea sa-mi fac un nou id si nu am nici-o idee... vreau sa fie ceva cool numele meu este georgy va rog ajutati-ma dau funda mersikisskisskiss

Răspuns Câştigător
| Deea4u_2595 a răspuns:

Georgy_pisicutsa_tah
georgy.girl
emo.georgy
g. te. iubesc
cool. g
georgy_love_you
georgy. pisicutsa
i. love. you. g
sper ca te-am ajutat
funda?big grin

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Georgika. g30_2011
georgianalove2010
georgianalove2011
georgy_(anul in care te-ai nascut). love
love_me.georgy
georgienutza_papushica
me.cool.geo
georgyana. love_you
ingerash_georgyana
georgy_heart. love

| andrey910 a răspuns:

Nu iti recomand un id gen "papushika, bebelusha"...toti vor crede ca esti pitzipoanca...mai bine iti faci unul cat mai simplu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| lore3dana a răspuns (pentru anonim_4396):

Gyorgy_skumpik geo_baby_geo skumpik_tha_gyorgy

| kiss4cookie a răspuns:

Poti pune : georgy_kiss_4u, georgy_cool, georgy_fresh
fundita?! big grin