| Kely2820 a întrebat:

Sall TPU, as putea sa comand de pe eMAG daca sunt minor (sub 14 ani), nu e ca vreau să-mi comand ceva de care sa nu afle parintii, daca ar fi sa pot comanda, as putea lua comanda de la posta sau ar putea parintii sa preia comanda de la posta?

6 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Și tu o poți lua, dar ai nevoie de buletin.

| Kely2820 explică (pentru Elena9328):

Buletinul părinților nu?

| Elena9328 a răspuns (pentru Kely2820):

Da,unul dintre părinți.

| mont a răspuns:

Oricum recomand sa comanzi cu plata ramburs ca sa fi sigur ca nu ramai cu banii dati si sa nu poti ridica pachetul. Sau poti ruga pe vreun prieten ce are deja 14 ani sa faca comanda pentru tine si sa ridice pachetul.

| Juper a răspuns:

De fapt nu iti trebuie buletin eu cand am comandat i am spus sa mi o aduca acasa

| darkcynical232 a răspuns:

Uhm la posta (nu cea de cartier) nu mi-a cerut niciodata buletinul. Am spus numele, nr de colete(eMAG trimite pe bucatele) si suma aproximativ. Deci nu cred ca o sa ai vreo problema daca le spui aceste lucruri.