| Irynushca a întrebat:

Sall TPU, as vrea si eu niste citate pe care sa le pun la poze de-ale mele sau niste poze cu prietenele de ex ne distam ca niste nebune...ast rasp

1 răspuns:
| NiallsFutureWife a răspuns:

Uite aici mai multe si iei ce iti place:
'Azi in urma voi lasa zilele din viata mea,clipa cand eu te'am pierdut,ziua cand te'am cunoscut

parfumul meu din bluza ta stilul meu din mintea ta

Pesonalitatea mea,ma scapa de greu, pentru ca ce-i frumos, ii place si lui Dumnnezeu

imparte cu cine vrei iubirea ta si uita ca pe noi 2 nea unit ceva nu vreau sa stiu decat la cine o sa gasesti u iubire ca la mine

''Dau rime coerente Te ard la sentimente Tsi se pare un miraj.Fac ce fac si te scot din peisaj

poate arat ca o papusa dar nu sunt ceea ce pare nu ma poti
manipula am si suflet si onoare

Nimeni niciodata,pe noi nu o sa ne desparta

Ochi mari,gurita mica, trasaturi de papusica!

Fara arfe fara fite, bombonele de fetite!

Un buchet ce nu e complet,floarea ce lipseste (numele) se numeste

Nu-mi spune cum sa -mi aleg prietenii,ma pricep la asta si de aceea te-am ales pe tine!

Cei care ne critica vad in noi ceea ce ei nu vor putea fi niciodata!

Cei ce ma critica vad in mine ceea ce ei nu vor putea fi niciodata

Prietenia este ca relatia intre mana si ochi,Cand mana se loveste,ochii plang,Si cand ochii plang mana sterge lacrimile

Suntem fete de tot visul cum n-a mai vazut Parisul

Dulce sau amara,cuminte sau vulgara sunt originala

Suntem fete unicate si de zdrente invidiate

Cand eram mica imi doream o papusica, dar acum ca sunt mai mare imi doresc o sarutare!

Am o nebunie ce iti place tie, am un stil aparte eu nu sunt ca toate!

Ma graBesc Sa iti vorBesC.nu Vreau sa GreSheSsc. Cand EshTy Langa mine.e Tot ce poT sa imi doreSc

Am un caRakTer puTerniK. imi place sa fiu eu.Shi sa nu Arat nikioData trisTetZea din sufLetuL meu

. Shtyu ca Te uiTzi La ea Dar tE ganDeshTy La myne.o atinGi pE ea dar ma simTzi p mYne.Tzi'E seTe de mine Dar tE racoReshTy cu eA...ma vRey Pe mine.dar te muLtzumEshty Ku eA

"Oriunde ai fi.Eu te Voi Gasi. love struck! Iti urmaresc fieCare pas si caLc mereu pe urmeLe tale

Stiu Tot ce simti. Fara sa`mi Zici.si ca Tu esti.Pe Lume singuruL.Pe care iL iubesc

♥Cei Mai muLti dintre Noi VedEm Doar Ceea Ce ne Dorim

Sper ca te-am ajutat

Funda?