| catalynutza9 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi spuneti cine este castigatoarea de la next top model By Catalina Botezatu. Va rog. Funda+Vot...

Răspuns Câştigător
| Wh0Me a răspuns:

Laura a castigat! Filmarile s-au terminat happy. Stiu sigurwinking.

3 răspunsuri:
| Vasy10 a răspuns:

Poi nu s-a terminat mai sunt 4 concurente iar azi se mai elimina un(Karin.Sandra.Iuliana.Laura au mai ramas) in fiecare joi.

| Mirelutza13 a răspuns:

Nu s-a terminat inca.mai este sandra, iuliana, karin si laura...dar sincera ca fiu cred ca va castiga laura sau karin.eu sper sa castige Laura e preferata mea!

| marina11 a răspuns (pentru Mirelutza13):

Si eu sunt de aceeasi parerehee hee