| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Aveti idee cum pot face rost de niste scutiri medicale? laughing)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar sa te imbolnavesti. Ceea ce nu-ti doresc. Du-te la scoala, ca mai tarziu vei vedea efectul acestor scutiri.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si iti va da scutire medicala daca esti bolnava cu adevarat, ca pentru chiuleala, nu se dau scutiri medicale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la medic, ii spui ce suferinte ai si iti da scutire

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate cunosti alti copii care au dintr-acelea stampilate si semnate de vreun doctor si tu decat le completezi, evident mai bine ar fi altcineva sa nu cunoasca diriga scrisul.

| Biancaaaaaaaa explică:

Dau funda!