| shifting a întrebat:

ca orice adolescent de 14 ani mi-a dat mustata ce imi recomandati sa o rad sau s-o mai las la ce varsta imi recomandati acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Darkus a răspuns:

Ar fi bine sa ti-o iei, nu prea arata nimeni bine cu mustata, dar tine cont ca o data ce ai luat-o o sa o iei mereu dupa 2, 3 saptamani apoi la o saptamana sigur trebuie sa te bierberesti.

3 răspunsuri:
| SmartLie a răspuns:

Mai frumos cu mustata laughinglaughing

| Asta_MIka_Denny_1997 a răspuns:

Hey`! pai tai.e ce mai astepti nimanui nu-i place mustata recunoaste doar tocilarii au`!:*

Răspuns utilizator avertizat