| мιcнєℓℓє a întrebat:

Cat de curand am descoperit ca imi place sa cant si as vrea sa ma fac cantareata. Dar nu stiu ce sa zic.Am orientatie catre limbi straine si limba romana. Daca am si orientarea asta catre muzica ar trebui sa ma duc la un liceu de arte.Mama zice sa imi ajute Dumnezeu.Sunt in clasa a sasea.Nu stiu ce sa fac! Ajutati-ma! Cateodata imi vine sa plang, ca nu stiu ce sa fac, unde sa ma mut.Sunt confuza!cryingcryingsadFunda!happy

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

Hei! E usor de spus '' as vrea sa fiu cantareata'' dar greu de facut. Daca iti doresti cu adevarat sa fi cantareata trebuie sa mergi la un liceu de muzica la palatul copiilor la canto orice, numai sa aiba legatura cu muzica. Eu sunt la liceu de arta si de curand m-am inscris la un club de muzica, dar cu toate astea imi place si lb romana si lb. straine si muncesc la toate. Pe viitor imi voi da seama spre ce vreau sa ma duc. Dar cred ca deja am ales: MUZICA- e viata mealove struck