| мιcнєℓℓє a întrebat:

Cat de curand am descoperit ca imi place sa cant si as vrea sa ma fac cantareata. Dar nu stiu ce sa zic.Am orientatie catre limbi straine si limba romana. Daca am si orientarea asta catre muzica ar trebui sa ma duc la un liceu de arte.Mama zice sa imi ajute Dumnezeu.Sunt in clasa a sasea.Nu stiu ce sa fac! Ajutati-ma! Cateodata imi vine sa plang, ca nu stiu ce sa fac, unde sa ma mut.Sunt confuza! Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Şi eu am descoperit de la grădiniţă ca am talent la desen, dar nu voi ajunge niciodată un artist de renume.Trebuie să munceşti mult ca să devii cântareaţă(asta dacă vrei să fii una pe bune,una respectată căci ca Alexandra Stan eşti rezolvată repede,îţi trebuie doar lecţii de playback). Deci fă canto,urmează liceul de arte şi munceşte, munceşte, munceşte!

Şi baftă!