| XxAndreiMasterxX a întrebat:

ce limba vorbeste el? http://www.youtube.com/watch?v=_HMEFiQWNP8&feature=relat ed ca nu pare sa fie analfabet deoarece vorbeste destul de bine numai ca nu inteleg limba e ungureasca cumva?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si citesc la taguri :
,, boschetar tigan amarat cantec artistic nespalat handicapat Romania muzica viata din Romania manele manea mai beton ca salam,, ...si ma ingrozesc de ce oameni traiesc in tara asta!
...nu stiu exact limba in care canta, poate e armeana cu zicea un tip de la comentarii...dar mi-e mila de el!
Nu stiu cum pot sa rada unii de asta...

| Lucinca a răspuns:

Canta in romana. cel putin eu inteleg ca canta " ma asteapta la poarta"rolling on the floor saracasad

| XxAndreiMasterxX explică:

Eu nu rad de el dar de curiozitate sincer. asa ca o sa ai reportwinking