| Yooana a întrebat:

sall TPU... ce parere aveti despre fetele cu okelari? pentru baietii

Răspuns Câştigător
| iulya_9118 a răspuns:

Unor fete la sta mult mai bine cu ochelari decat fara...si mai ales ca nu conteaza daca porti ochelari sau nu daca sti sa te comporztiwinking

4 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Scz, dar intrebarea asta e putin stupida! adica, pentru mine, nu conteaza daca o fata are ochelari sau nu... mai mult ma uit la caracter decat la fizic (tin sa precizez ca NU ignor fizicul, dar il pun pe planul al 2-lea)

| TabooR a răspuns:

Pai sunt dragute :X o pereche de ochelari de multe ori arata bine :X

| CosminME a răspuns:

O pereche de ochelari te poate face mai draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata, dal tot ma bag phbbbbt.
Mie chiar mi se pare cool, vreau si eu sa imi cumpar love struck.