| danutza_1678 a întrebat:

cine imi poate zice si mie citeva filme interesante cu Lindsay Lohan...mrs:*Funda >>mArE*_*

Răspuns Câştigător
| danutza_1678 explică (pentru drhotzu):

Vroiam filme pe care le-ai privit si sa-mi zici dac iti plac sau nuhappydar oricum multumesc:*

| drhotzu a răspuns (pentru danutza_1678):

Aaa
pai atunci stai sa iti fac o lista si cu asta... dar nu stiu ce relevanta are... pentru ca ce imi place mie e posibil sa nu iti placa tie. si de asta lista de pe cinemagia, unde poti vedea si comentarii, si trailer si totwinking descrierea actiunii big grin
asa ca spor!

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Acolo ai tot ce cauti!