| simona_8680 a întrebat:

Cine stie sa faca videoclip pe youtube cu prietenie adevarat
dau funda si vot... urgent!

4 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

La ce te referi? Sa sti sa faci un video sa sa stii sa-l urci pe youtube?

| Dr3yga20 a răspuns:

Pai scuze de raspuns tarziu dar ca sa faci un video iti trebuie
1:Un aparat de filmat sa filmezi (cred ca ai facut asta deja)
2:Un program de creare a filmelor, cel mai simplu (Windows Movie Maker) extrem de usor de folosit, poti edita titlu poti pune muzica pe fundal...
3.Trebuie sa ai si un convertor in caz ca ai filmat cu telefonul mobil are un alt format si poti da jos de pe net avi convertor e mai greut ca majoritatea cer licenta.
In rest e foarte simplu
Cum sa urc video pe youtube?
Si mai simplu intri acolo, te uiti la bara de meniu->upload->upload videhiropui filmul si scrii titlu alegi genul (amuzante, sport etc)
Extrem de simplu...

| simona_8680 explică:

Ambele sa si-l faci dar si sa-l pun pe youtube

| simona_8680 explică:

Da ambele si sa-l fac dar si sa-l pun