| CarolValsan a întrebat:

Sall TPU, cred ca ma place o fata dar nu stiu cum sa vad daca am dreptate.Va rog imi dati niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| marilena90 a răspuns:

Buna!
E simplu... vorbeste cu ea
vorbiti pe mess pe chat cateva zile dupa cerei numarul de telefon pentru a tine legatura. Trimite-i mesaje si daca vezi ca e interesata sa vorbeasca cu tine si nu baga scuza ( am treaba, scriu etc. ) inseamna ca te place, si dupa stiii si tu ce ai de facutwinking
fundita puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| biosh97 a răspuns:

De obicei dupa cum se uita la tine, daca se bucura cand te vede, daca are incredere in tine, daca vorbiti pana tarziu, etc. Spune-i ca ai nevoie de o imbratisare cand te vezi cu ea, iar daca se bucura si te imbratiseaza imediat, cel mai probabil te place. Daca tot nu esti sigur, o poti intreba ce crede despre tine.
Daca o placi, spune-i. Nu ai nimic de pierdutwinking

| mona a răspuns:

Invita fata la un suc sau un film si daca accepta te place