| Stefan3D a întrebat:

cum as putea sa ii arat unei fete cat de mult o iubesc (ea stie ca o plac)! Dar nu ma puneti sa cumpar cadouri inca de pe la inceput ca am doar 13 ani si nu vreau chestia asta cu trandafirul, ursuletul de plus ca e cam invechita chestia asta... mersi:*

Răspuns Câştigător
| buze2011 a răspuns:

Frate iti dau un sfat pentru chestia cu trandafiru daca ii iei trandafiri sa iei albi ca inseamna ca esti sincer cu ea daca ii iei rosu inseamna altceva... ok bfta incearca sa te dai bine cu ea sa fi cat mai atragator in preasma ei big grin bafta

2 răspunsuri:
| Ady9 a răspuns:

Poti sa te duci la ea si sa reciti poeme de dragoste(NERECOMANDAT)!
Sau poti sa intri in vorba cu ea pe teme de dragoste, Valentine's Day, etc. cu fraze de genu:"Si, ai pe cineva special da Sf.Valentin?" si daca se inroseste sau spune ca te place atunci o saruti.

| Stefan3D explică:

Ady ce vrei sa fac? inca nu si nu apar la noi trandafiri albi decat dumnica?big grin