| Cineva231 a întrebat:

Cum e in cclasa a 7-a? imi puteti scrie aici impresiile voastrewinking

Răspuns Câştigător
| HarryJames a răspuns:

A 7a e cea mai grea de la gimnaziu (ai face bine sa inveti daca vrei cu adevarat sa ajungi undeva), a 8a e doar stresanta, cu sfarsitul de an si testele la rom si mate vezi ca la mate va preda ceva mai mult si dk inveti d la inceput, nici chimia nu e grea (cele mai usoare sunt formulele chimice)

Funda?

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună!
La început de clasă a 7 a e frumos dar te dispera chimia în sem. 2 laughing
Baftă!

| Roxett a răspuns:

Pai mie mi s-a parut ca a fost cea mai grea clasa din gimnaziu si am avut si cea mai mica medie din toti anii de gimnaziu. Dar daca inveti, eu zic ca nu o sa fie probleme.

| Dina a răspuns:

Salut,ti-as spune ca e destul de normal, la matematica e un material putin mai complicat si la chimie.

| Ochiialbastrii a răspuns:

Clasa a 7 a a fost desul de dificila pentru mine... in primul semestru am avut medie mica dar in semestrul 2 am avut medie mare.
deci ai grija cum inveti! sunt foarte multe notiuni noi mai ales la matematicasad mie mi s`a parut grea...
Nu te speria! :*o sa fie bine daca inveti happy

| CrazyKitty a răspuns:

Salut,
Parerea mea despre clasa a 7-a e ca vom invata lucruri noi si mai dificile, teme mai multe, dar daca esti un elev bun, totul ti se va parea mult mai usor.

| Alex_2488 a răspuns:

Pai e ca in orice clasa cate ceva nou de invatat in fiecare ora
dar e naspa ca primesti mai multe teme crede-ma stiu asta.

Funda?