| LukaVocaloid a întrebat:

Cum pot si eu sa-mi fac o pagina cu animeuri sau manga la care sa se poata uita lumea adica nu blog ca nu vreau doar sa postez ce sa se intample vreau sa se si poata viziona dar am incercat peste tot si nu am gasit va rog spuneti-mi Dau Funda Si Votwinking puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| omuletulofficial a răspuns:

Cauta pe Google, Site Web creator sau maker...Sau creeaza blog on-line...O sa iti apara ce vrei sa postezi pe el si selectezi videoclipuri fie din URL sau din PC> happy