| anonim_4396 a întrebat:

Daca in sims 3 am facut un copil si am chemat bona sa stea cu el, dar ea aplecat cu tot cu el. Se mai intoarce cu copilul sau nu? Scuzati categoria dar era mai vizitata.

1 răspuns:
| Ionela78 a răspuns:

Buna.Nu stiu exact sims 3, insa stiu din sims 2.Cand pleca bona cu copilul, nu se mai intorcea, din ce-mi amintesc thinking Il lua pentru ca nu aveai grija de el, sau asa ceva laughing Poti adopta un copil, dar nu cred ca se intoarce cu acelasi! Funda? :d