| LiveTheMoments a întrebat:

Daca un băiat te saluta doar pe tine mereu si iti face cu mana tot timpul te place?

9 răspunsuri:
| DanielBogdan a răspuns:

Depinde in ce stadiu va aflati, probabil te place, si eu daca as placea cu adevarat o fata i-as acorda mult mai multa atentie ei decat altor persoane. Probabil te place incearca sa vorbesti cu el si o sa iti dai seama dupa cum se comporta, probabil mai stangaci, mult succes si sper ca ti-am fost de ajutor!

| Clorox a răspuns:

Probabil!

| ambicio a răspuns:

Nu îți fa speranțe degeaba, poate este doar politicos. Nu o lua în nume de rău dar mai târziu o să suferi dacă nu știi adevărul de la început

| neutrino a răspuns:

Daca te saluta doar pe tine, tu fiind intr-un grup, atunci este putin prost crescut. Daca iti face si cu mana, atunci se pare ca-i place de tine, dar nu este inca capabil sa-ti spuna acest lucru si sa te invite, undeva, sa beti clasicul "suc".

| LiveTheMoments explică:

Pai treaba s-a cam asa:
El este din Romania dar a fost plecat înafara. Acum s-a intors din nou dar pana acum nu ne salutam de fel ba din contra ne ignorat. Nu suntem in nici un fel de grup de prieteni! Am vorbit cu o prietena si a spus ca pe ea nu a salutat-o dar pe mine ma saluta mereu când ma vede si îmi face cu mana. Am vrut sa îl întreb azi ce face dar din orostie nu am facut-o. Astăzi am fost la magazin si el era cu bicicleta mai on spate si l-am văzut cum a luat viteza când ajuns langa mine incetinit si ma salutat si a mers iar încet.
Nu îmi pot da seama care-i treaba!
PS: Suntem vecini!

| Dexter8136 a răspuns:

Inseamna ca e autist

| LiveTheMoments explică:

Mie oricum nu imi place de el!

| R0R0 a răspuns:

Poate le saluta si pe celalalte, dar nu vezi tu.

| Adry05 a răspuns:

Depinde si pe ceilalti din grup cat de bine ii cunoaste. De obicei se vede pe fata lui daca te place. Daca ii stralucesc ochii cand te vede si iti zambeste macar putin in coltul gurii, atunci e clar ca te place.