| Tasya05 a întrebat:

Sall TPU?
De ce unii il urasc asa de mult pe Justin Bieber incat atuncii cand aud ca se vb despre el incep sa te injure, sau mereu il fac pe Justin gay ( pe bune sunteii niste idiotizii deoarece justin are prietena DECI nu are cum sa fie gay. da in fine)?
Explicati-mi si mie pentru ca nu am inteles niciodata chestia asta si nici nu cred ca o voi intelege vreodata. straight facestraight face

12 răspunsuri:
| Laurixu a răspuns:

Ahhh il adorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!:X:X:X:X:X:X
draga mea sunt niste gelosi sau geloaseee lollaughing) love strucklove struck

| Doo a răspuns:

Pentru ca muzica lui justin bieber este inaltata pe nedrept.Sunt muuulte alte melodii si muuulti alti ARTISTI care fac muzica adevarata si sunt subapreciati.+Ca la orice videoclip sau asa va aparea un comm cu numele lui Justin Bieber ex:aia care au dat dislike is fani jb.Asa ca lumea incepe sa se sature de el.Are voce, dar melodiile lui unt penibile, sincer

| ClAuDiA_9457 a răspuns:

Mie imi place cum canta dar unii cred ca este prea tanar si ca nu prea are voce stralucita de vedeta, si am mai auzit la unii ca are cam multe fite.

| Radioactive a răspuns:

Ura pentru Justin Biberon nu e ceva ce dobandesti, ci ceva cu care te nasti. Pur si simplu nu ne place de el poate pentru ca s-a lansat pe YouTube si toata lumea(fetele intre 10-16 ani) a ajuns sa il iubeasca si l-au transformat in "Star"...Si ne deranjeaza sa auzim "Justin Bieber! Justin Bieber!" peste tot. Vreau sa spun, mai sunt o gramada de artisti(artisti reali) in lume, cu talent(talent adevarat) care se afla in industria muzicala de cateva decenii. Tu cati ani ai sa iti pui la avatar poza cu el si username "yloveyoujustinbieber"? Facem pariu ca n-ai mai mult de 15? Si dragostea implica afectiune unul pentru altul din partea ambilor parteneri, nu unul si altul ba. Nici nu stie ca existi.

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Eşti proastă, justynel e Gay cu G mare...Selena stă cu el din milă...Selena e de treabă şi justin o foloseşte,
Îi prost...hmmmm nu crezi?

| Abcdadetrtf a răspuns:

Justin Bieber e un fitos,e gay arata ca o fata,si fiec cu parearea lui, tie iti place, mie nu-mi place...la multi nu le place si la multi le place fiecare e cu parerea lor, nu-i faci tu idioti pe cine vrei ca nu esti cine stie cine sa ai drept sai injuri pe cei care il urasc pe justin bieber. Dupa parerea mea idiot nu e nimeni, fiecare cu parerea lui!

| SimoooSven a răspuns:

Hai mai lasa-marolling on the floor).El e un ****. nici nu ar trebui sa cante. daca nu era usher el nici nu exista.fiindca el la lansat.si a facut o mare porcariephbbbbt.adika are unele melodii misto.dar tu il apreciezi degeaba.pe el il doare fix undeva.ii pasa doar de faima.am citit un articol in care zicea ca nu a vrut sa`si imbratiseze mama la un concertoh go on.pai normal ca e fitos.isi face aere.si chiar e GA.si gay nu inseamna ca trebuie sa aiba ineaparat prietenrolling on the floor.si e urat pana la urma ce pana mea...in realitate arata ca DRACU. fara machiaj l`ai scuipa in fatawinkingsi nu sunt geloasa.fiindca nu am de ce.mai bine ascult pe alt cineva.cineva care stie sa cante.cu talent adevarat.stai linistita ca nu mai canta multrolling on the floor))i se schimba voceawinking.asa ca ADIO JB wave

| Biby a răspuns:

Bună.
Pentru ca nu ne place muzica lui.E vreo problemă? Am văzut că ai 12 ani.La vârsta asta aproape toţii copii îl adora pe Justin Bieber.Eu am 11 ani şi nu îmi place deloc de el.O să-ţi treacă şi ţie obsesia de Justin Bieber când o să creşti mai mare.
Încearcă să asculţi şi tu Eminem,Metallica, Disturbed, Bruno Mars etc.

| PisikaNeagra a răspuns:

Deci, nu le(ne) place muzica lui straight face si punct. Fiecare cu parerile luiwinking Eu una nu sunt de acord cu chestia asta cu gay. E treaba lui. Si faza cu Selena e foarte adevarata love struck
Dar tu nu ai dreptul sa ne faci idioti pentru ca nu ne place muzica unui pusti visator cu fite... talk to the hand

| PisikaNeagra a răspuns:

Vocea lui e de star
tu frustrated
noi not listening
ai inteles?

| Tasya05 explică:

Mah...eu nu i-am facut iditozi pe cei care il urasc pe Justin. I-am facut idiotzii pe cei care spun ca este gay pentru ca el are prietena deci nu are cum sa fie gay. Doar pentru ca are voce de,, fata'' si pentru ca voi spunetii ca nu arata ca un baiat asta nu inseamna ca e gay laughing
Aaa si app @4EverAndNever ai ghicitt! Nu am mai mult de 15 ani! Am 12! Vreo problema?happy

| LemonCandy a răspuns:

Bine zis Selly. Justin Bieber e cel mai naspa si mai gay si ma prost om pe care l-am vazut in viata mea! E. eee oribiiilll :-&. Imi vine sa vomit cand il vad. Selena e prea frumoasa pentru el. Chiar asa. Cum zice Selly ii e mila de elwinking
E scarbooosss! :-& :-&