| Gabriel1223 a întrebat:

Sall TPU, de dimineata m am trezit cu mancarimi, iar cand m-am uitat am vazut ca am mici bube albe pe gland, nu am avut contacte sexuale, am 12 ani... oare e vreo iritatie? Am facut dus, nu dispare mancarimea dar e suportabila...
Cu ce se trateaza,
Fundă!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Trebuie să te speli acolo cel puțin de două ori pe zi, cu apă și săpun.
Și ori de câte ori te „joci" cu el, dacă ai cumva acest obicei.
Dacă nu trece până mâine, mergi la dermatolog, să-ți dea o alifie.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hm. Eu in dimineata asta m-am trezit cam la fel. Dar am luat o reteta si m-am dus la farmacie.
Incearca sa iei o pastila de Claritin pe zi.

| Gabriel1223 explică:

Încep deja sa dispară. Mersi!