| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, deci nu pot sa ma hotarasc sad
Nu stiu daca sa ma mut la un liceu cu profil de Stiinte Sociale ( deoarece nu vreau sa dau bacul la mate ca sunt praf ) sau sa raman unde sunt ( aici merg des la concursuri, am prieteni, profesorii ma plac,un prieten foarte bun care nu am mai avut niciodata ( nu prea am prieteni si asta e prea de treaba}, etc )
Doar ca la matematica am probleme sad
Voi ce ati face? Ati pleca si ati da cu piciorul in tot sau ati ramane?
Vreau raspunsuri cat mai detaliate, mersi big grin

Răspuns Câştigător
| laaaw a răspuns:

Buna. Sa stii ca este mult mai bun profilul "Stiinte sociale". Si eu am avut aceeasi problema ca si tine. Cu timpul o sa iti faci prieteni noi. si nu o sa iti mai fie greu... Bacul la matematica este fff greu