| Edy390 a întrebat:

Sall Tpu.Desi mi-e rusine sa zic Colegi din clasa ma fac "tigan" "negru" etc. Eu sunt maroniu la fata dar nu sunt tigan ca cei care merge cu cartutu dupa gunoaie sau nu ca ma spal Spuneti si mie un alt look va rog ca sincer daca ati fi in locul meu v-ati da seama ce prost ma simt

1 răspuns:
| AlexandraRock15 a răspuns:

Ehmm..pff..uite punene o poza cu tine sa vedem cum arati big grin dupa iti voi da niste idei big grin :* si apropo, nu.i baga in seama laughing) la noi in clasa ne facem tigani unul pe altul chiar daca suntem albi laughing) da nalaughing)