| AnnaAnnne a întrebat:

e cineva care se uita la tampenia de emisiune Acces Direct? Cine a spus Simona ca a castigat tableta?

5 răspunsuri:
| AnnaAnnne explică:

Numele fetitie stii care e? Daca te uiti sa-mi spui si mie te rog cine a castigat tableta, ca eu o detest si nu pot sa ma uit happy

Răspuns utilizator avertizat
| AdeeMaria a răspuns:

In primul rand nu este o emisiune tampita. happy
Si in al doilea rand, daca o consideri asa, de ce te mai intereseaza cine a castigat? :d
Daca te interesa chiar asa, te-ai fi uitat
paa

| AnnaAnnne explică (pentru AdeeMaria):

1. Este tâmpită deoarece vin toti manelistii in platou și toți proștii '2 de ce sa mă uit la tampenia aia când pot întreba pe TPU?!

| PooChai a răspuns:

Iulia Andreea