| liviu9898 a întrebat:

Eu am niste componente PC (4 HARD DISKURI 320GB 8 memorii RAM de 1GB,placi video si procesoare) si vreau sa le vand ca nu am ce face cu ele.
Daca puteti sa ma ajutati voi cumva sa le vand sau daca exista magazine (online) care cumpara componente PC.
Va rog sa ma ajutati, dau FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, iti poti face cont oe okazii.ro. Acolo poti vinde sau cumpara orice iti pofteste inimioara happy. Sau probabil poti vinde ceva la magazinul de electytronice sau gasesti niste perosane care au nevoie de acele lucruri happy. Succes!