| мιcнєℓℓє a întrebat:

Eu la varsta de 12 ani am primit primul sarut, acum am 14.Imi placea foarte mult de el.Credeti ca e normal ca la varsta de 12 ani sa saruti(nu m-am sarutat cu limbutza)doar pe buze, atat big grin. Funda!big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| BogdanPunct a răspuns:

Buna Diana, da este normal dar nu musai. E moda asta, gen: "Am 13 ani si nu am primit primul sarut! Ce sa ma fac! :o:o"
Deci este normal, de ce nu?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal in ziua de azi, nu ai facut nimic grav in comparatie cu unele fete de 10-11 ani care au facut copii si sunt vai de capu lor

| MonterDoc a răspuns:

Nu e nici o faza. dupa parerea mea ai inceput ex la varsta potrivitawinking