| mhcboasa a întrebat:

Sall tpu....eu sunt noua in sat si imi place de vecinul meu el are 16 eu 15 si nu stiu cum sa ma bag in vorba cu el...imi dati si mi
e ceva sfaturi?

6 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Buna!
pai ..il saluti.ii spui sunt noua pe aici ..stai pe strada mai mult cu el. faci rost de numarului de telefon de la niste prieteni de-ai lui. vorbiti prin sms-uri ..va intalniti..si totul depinde de tine si de el
Funa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa rautaciosii de colegi!

Cel mai bine ai spui ca cine si-a facut nevoia pe usa lui, sigur o insiste el sa vorbiti mai mult.

| loryys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tot vorbesti? nu raspunzi corespunzator intrebariii

| anonim_4396 a răspuns (pentru loryys):

La intrebari stupide, raspunzi pe masura, altfel tu imi raspunzi si mie, daca te intreb de cate ori te speli pe fata?

| loryys a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este..ai dreptate...
sper sa nu te fi suparat...

| mhcboasa explică (pentru anonim_4396):

Ti se pare o intrebare stupida?