| ViorelaVio a întrebat:

exista biblia satanista? daca da despre ce este vorba ...sa nu imi dati un link sau ceva de genul deoarece am cautat si pe net si nu prea am gasit informati big grin si sa stiti ca nu sunt satanista laughingscuze de categorie

2 răspunsuri:
| ViorelaVio explică:

Ady mie nu mi se pare ca am probleme ba tu ai eu doar am pus o intrebara la care puteai sa raspunzi daca nu nu te uitai si nici nu ai dreptul de a ma jigni din moment ce nici nu ma sti tongue ai ca daca ma enervez iti fac o vraja din biblia satanist laughing

| Ady_5411 a răspuns:

Ai probleme...