| viperra a întrebat:

Sall TPU
exista "tigari" pe care le poti fuma dar sa nu aiba tutun si sa nu dea dependenta?
nu de alta dar am vazut pe Instagram poze cu oameni care scot fum din gura si arata asa fain =]]]]]] stiu ca suna ciudat dar na... ajutati-ma, va rog

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Poate sa contina si iarba daca vrei. Dar de obicei e abur cu arome. Nu da dependenta, nu mirosi urat de la ea si nici nu e asa daunatoare precum tigarile sau tigarile electronice.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Tigarile elctronice pot sa fie si fara nicotina, deci nu dau dependenta, teoretic, ca practic cine stie ce dracu e bagat prin ele. Daca vrei si tu sa scoti fum de doua ori du-te la o narghilea. Scoti mai mult fum decat din orice tigara.

| viperra explică (pentru CuriousStuff):

Si narghileaua ce contine? nu da dependenta?

| viperra explică (pentru CuriousStuff):

Mersi happy

| CuriousStuff a răspuns (pentru viperra):

Poate sa contina si iarba daca vrei. Dar de obicei e abur cu arome. Nu da dependenta, nu mirosi urat de la ea si nici nu e asa daunatoare precum tigarile sau tigarile electronice.