| Destrox a întrebat:

Sall TPU
Ieri pe la ora 5 am inceput sa downloadez Runes Of Magic si pe la Ora 2 noaptea s-a terminat
Lam si instalat am intrat in joc
Am scris contul si parola
Si apoi scrie"Account Or Password error"
Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| aaaa12345 a răspuns:

Da asa e uitete in spam sau imbot poate nu ai primit emailul de comfirmare

2 răspunsuri:
| TheLegion a răspuns:

Am o intrebare, ti-ai facut cont ca sa scrii numele si parolalaughing, daca da inseamna ca in dosarul spam (posibil imbox) casuta e-mail, sa fii primit un mail de confirmare cont in care aveai un link ce iti activa contul si il facea posibil la logare.pacepeace sign

| runesofmagic a răspuns:

Descarca de la adresa de meil din meill direct eu in joc de 2 ani acum am luat-o de la capat sunt in server MUININ