| lDany2000 a întrebat:

imi place de o fata si vreau sa o agat pe facebook dar... nu stiu cum,

ma puteti ajuta?

VA ROG SUNT DISPERAT

Răspuns Câştigător
| Anonym0uss a răspuns:

Cu tupeu, nu trebuie sa iti fie frica ca nu patesti nimic...ii dai niste like-uri si te bagi in vorba cu ea, ii zici ca iti plac pozele ei si oricum isi va da seama ca te dai la ea (daca arata bine fii sigur ca nu esti singurul care se da la ea) si vezi si tu ce reactie are si iti dai seama daca e interesatata cat de cat sau nu, daca vezi ca iti raspunde greu sau deloc las-o in pace si treci la urmatoarea big grin

5 răspunsuri:
| euuuy a răspuns:

Pe facebook este cam complicat si multe dintre ele nu baga in seama avansurile. Dar ai putea sa incepi cu un buna si cateva like'uri

| Ioonela a răspuns:

Pai daca nu o cunosti personal ar fi bine sa incepi cu cateva like-uri, iar daca iti da si ea tie like la poze, poate e putin interesata si asa poti vorbi cu ea pe chat, si dupa vezi tu ce faci. Succes! happy

| drogh a răspuns:

Se vede ca esti disperat. Pai cum poti sa o agati pe facebook? O ciupesti, ii dai like-uri, postezi chestii la ea, ii lasi mesaje.

| vali4789 a răspuns:

Dai like la poza si o distribui.

| Copiliţă a răspuns:

- Pe facebook? De ce n-ai tupeu să o întrebi ce face și dacă ar vrea să iasă cu tine la un suc, mi se pare o prostie ce vrei sa faci.
- Fii drăguț cu ea, bagă-te în seamă pe chat :3.