| roxyzuzu a întrebat:

Sall TPU
Imi place de un baia dar nu pot sa ii spun ca eu il plac
spuneti-mi si mie ca sa fac.

Răspuns Câştigător
| Burlacu006 a răspuns:

Nu te supara dar nu e bine sa fi asa timida, du-te si spune-i ca il placi si vrei sa ai o relatie cu el, daca no faci poate tio ia alta inaintea ta

1 răspuns:
| ShyBirds a răspuns:

Salut! Sper sa te ajut! E o intrebare complicata caci si eu am incercat sa abordez aceasta situatie, dar nu am reusit...Eu cred ca tu esti ceea mai importanta in acest caz si cred ca trebuie sa te gandesti la un mod creativ de a sta cu el.Adica asculta muzica cu el, uita-te la niste filme impreuna cu el sau fa ceva ce aveti in comun. Apoi totul vine de la sine! Bafta! Fii curajoasa! Ai incredere in tine!