| Iulia_2716 a întrebat:

Joi este ziua prietenei mele cele mai bune si vreau sa ii iau un cadou dar nu stiu ce sa ii mai iau pentru ca in fiecare an i-am luat cate ceva. Va rog o ideebig grin

Răspuns Câştigător
| AnDrEeii a răspuns:

Pai ce crezi ca ar vrea prietena ta, eu cred ca doreste prezenta ta alaturi de ea si poti sa iei ceva, ce sa-i aduka aminte de tine (ex: un ursulet si sa-l umpli cu bomboanele preferate ale prietenei tale si bombonele sa fie in numar de cati ani implineste, bomboanele le poti inlokui cu orice sau sa-i iei ceva bijuteri) Gasesti tu ceva sai iei la prietena ta doar esti o fata descurcareata big grin

1 răspuns:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

happy Hey!
Pai, ii poti lua o carticica de aceea mica care scrie " Pentru Cea Mai Buna Prietena ", ii poti lua niste bijuterii ( dar trebuie sa ii stii piarta favorita sau culoarea macar ), o bluza, un tricou personalizat... cu o poza cu tine si cu ea... o cana sau alte lucruru personalizate. Ceva nostim, depinde cum e ea, o fata trista sau vesela. O earfa, o gentuta, cateva dulciuri si cam atat. Ii mai poti face, daca vrei, ca sa o bucure, o felicitare, facuta de tine! Scrii ceva, frumos, care iti vine in minte! Numai bine si bafta! Funda?