| Morfino1 a întrebat:

Sall TPU,luni capacitate. Niste povesti d-ale voastre de cand ati dat examenul, am nevoie de incurajari!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhu laughing
In prima zi de examen m-am împiedicat de AER și am căzut jos și apoi m-am ridicat și am plecat ca și cum nimic nu s-a întâmplat laughing aveam genunchiul plin de sânge si arata ca naiba, dar nu am simțit durerea decât după ce am ieșit din examen. Aveam sânge peste tot, dar eu nu aveam nicio treabă laughing
A doua zi la matematica am întârziat. Învățătoarea din 1-4, diriginta și directoarea adjuncta care era profa de mate, dar nu era în scoala, mi-au sunat fiecare pe rand părinții să vadă de ce nu mai ajung, iar când am ieșit din examen ai mei ma așteptau nervoși afara laughing))
Iti sugerez sa te trezești devreme, sa bei un pahar cu apa și sa fii la scoala cu cel puțin 3 sferturi de ora înaintea examenului pentru niciodată nu știi ce se poate întâmpla laughing Succes!