| Rolitech a întrebat:

ma intrebam daca stiti voi vreun program care ma ajuta sa
maresc ramul la pc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este, memoria ram o poti cumpara, e o placuta dina aceea care intra la calculator, cu anumiti giga, nu poti mari din calculator. o memorie ram de 1 gb cred ca e in jur de 8o-90 de lei.

| Rolitech explică (pentru anonim_4396):

Pls ajuta-ma cu ceva zi-mi 2 lucruri
1. Cum fac ca la cs normal sa apara skinurile ca cele de la source adica cand dau stanga dreapta sa fie ca la alea dar skniurile sa ramana aceleasi
2.zi-mi un paint care sa aiba toate culorile cand desenez pe armele la cs si dau pe albastru se face gri am un paint cclasis

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rolitech):

happy Nu ma pricep deloc la jocuri din astea, chiar deloc, imi pare rau.Am observat ca multi dintre adolescenti pun intrebari de genul acesta, dar...tot din adolescenti sa raspunda, din cei cu experienta. Am observat totusi ca multi vor f multe jocuri gen cs, fifa, am vazut calculatoare mici, cu potential mic full de jocuri.Atat doar stiu ca nu poti juca cu adevarat absolut totul intr-un joc, gen country stricke, daca nu ai un calculator performant, cu rami multi si servere excelente.Intervine mai mereu erori si am inteles ca distruge si harduri.Mai pune intrebarea odata, sau iti poti face un cont pe site-ul my expert, unde sunt oameni care iti pot da raspuns la intrebarea ta. Iti doresc o zi de nota 11 happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ram ul e o componenta fizica, nu ai cum sa il maresti cu un soft