| anonim_4396 a întrebat:

mai de mult am urmarit un anime, dar nu mai stiu cum se chema ...am o imagine cu el, ma puteti ajuta? file:///C:/Users/Andreea/Desktop/imagini...desenez/56060 0_320745458033081_126194511_n.jpg

2 răspunsuri:
| andrutzakiss a răspuns:

Caut-o si u pe net si da-mi un link ca asa nu merge... ca eu cunosc foate multe anime-uri :*

| Answer95 a răspuns (pentru andrutzakiss):

Http://www.facebook.com/....../photo.php asta e imaginea e de fb si incerc sa imi amintesc cm se numea animeul si nu pot x(