| CuloriHD a întrebat:

Sall TPU, mi-am facut o pagina de facebook si nu prea stiu ce sa postez, ce imagini sa pun.

Plzz ajutati-ma. Dau funda.

Pagina:https://www.facebook.com/pages/Smile-for-me/272381399574 712?ref=hl

2 răspunsuri:
| HELBINSKI a răspuns:

Poti posta diferite poze cum ar fi: poze amuzante, bancuri, poze dragute cu animale ca de exemplu.

| Eftimie_Maria_1990 a răspuns:

Pai,depinde...daca esti o fata posteaza si tu poze cu mesaje inventate de tine,gen: ''Cu tine o secunde eun minut,un minut e o ora,o ora e o zi,o zi e saptamana,o saptamana e o luna,o luna e un an,un an,e un deceniu, un decenie e un secol, un secol e o viata''(am dat un exemplu)
Daca esti baiat posteaza poze cu masini super(sau orice iti place tie), cerere parerea celor care acceseaza pagina ta, spre exemplu daca e vineri posteaza si tu ceva cu mesajul: ''URAAAAA! E VINERI!''Poze de genul asta cauti pe google si gasesti multe chestii super1Posteaza bancuri si distribuie-le prietenilor tai, fa ce-ti place.Creeaza un oracol virtual, creeaza niste concursuri ale caror castigur e sa primeasca castigatorul un like la poza de profil din partea paginii tale, etc.etc...
Sper ca te vor ajuta sfatirile mele! Succes!