| speed18 a întrebat:

Mi-am facut un blog pentru un radio. Vreau sa il fac mai frumos sa se distreze lumea pe el.Am pus un chat, un ceas, horoscopul si niste bancuri. spuneti-mi si mie ce sa mai pun sa fie ceva frumos si daca puteti sa imi dati si linkul de la ce imi recomandati sa pun sa iau codul de la ele.Multumesc frumos. fundita
http://uzy-best.blogspot.com/ si aici pe blogul meu personl va astept si pe voi cu o parere daca doriti.

2 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Frate... cum vine asta? cica acolo esti "operator soft" deci tu ar trebui sa te descurci singur cu, codatu si softatu.
Stii macar ce inseamna operator soft?
Sau ai pus doar asa ca sa te afirmi ca esti bun?
Un tip care stie sa instaleze 2 programe nu se numeste operator de softuri.

Cat despre coduri? daca esti asa priceput ia fa. ti un site. cu domeniu cu tot.

| madalicious a răspuns:

Uita-te aici si invata.: http://www.bestradiohit.ro/ Ce ai tu nu e decat un blog neinsemnat tipu` asta cu site-ul l-a ridicat din nimic, si nu e vreun "operator soft", ci un simplu om, cu prieteni si cu xat. :)

Revenind la blogul tau : trebuie sa-i bagi stiri noi, melodii de la radio, iti trebuie useri care sa se-nscrie pe blogul tau ca fiind interesati, sa-ti faci niste pers moderatori, pentru a adauga si ei o melodie noua, o stire ceva, iti trebuie si Dj, persoane care care sa-ti populeze blogul, trebuie sa-l inscrii intr-un anumit top de ex top 166, sa obtii cat mai multe click-uri sa-l aduci in top, etc.

Bafta, daca nu renunti la el.;)