| Kiduletsss a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac se i-au toti colegii de mine(Sunt doar 3-4 fete care nu ma jignesc), nu le fac nimic si se i-au de mine Sunt putin mai plinutza si ei se i-au de mine cu toate ca am colege mai grase mult mai grase...
Ziceti-mi ce sa fac!
Multumesc
Fuuunda si Vot

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Eu zic sa nu ii bagi in seama si sa nu pui la suflet jignirile lor
daca ei atata stiu sa faca adica sa rada de altii. treaba lor...

vara asta daca vrei ai putea sa slabesti si apoi cand incepe anul sa vezi ca vor fi uimiti si apoi probabil te vor barfi fetele ca vei arata mai bine decat el si baietilor le va place de tine
aici trebuie sa apara si ambitiabig grin

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Inainte sa te iei de altii, uita-te la tine.Am citit intrebarea ta cu poezia despre colega ta. Sincer, daca eram in locul ei si faceai o poezie despre mine, te luam la bataie.

| FucktheSystem a răspuns:

UIte dragă Pinky, intr-o întrebare anterioară vroiai să îți bați joc de o colegă grasă, normală că dacă tu nu tretezi oamenii cu respect nici ei nu te tratează pe tine și se iua de tine. Acum probabil o să zici că ele au zis primele de tine dar mai bine le ignori, asta e cea mai bună metodă.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cel mai simplu e sa ii bati cu atata ura pana o sa facă temperatură

| Dey_1617 a răspuns:

Draga mea, vezi cum s-a intors roata?
Acum mai razi si razi de colega ta ca are cosuri si e grasa tocilara si nu se imbraca de firma?oh go on
Nu baga in seama ce se spune.lasa lumea sa vorbeasca, daca ei se iau de tine sau te jignesc tu sa nu raspunzi la fel.Cel mai bine e sa fii indiferenta.Ar trebui sa fii buna cu ce din jura chiar daca iti fac rau, pentru ca ei isi vor da seama cum esti tu de fapt.
:*

| Gickanho a răspuns:

Teau vazut mai sensibila
si pentru numele lui dumnezeu fetele plinute nu sunt dragute, daca o sa mergi la liceu grasutza o sa fi o caterinca generala asa ca fa ceva cat mai repede, bagate la regim fa sport numa scapa de sunca, si eu am fost gras stiu cum e si acum mi se mai zice "grasu" acu sunt slab si tot asa mi se zice dar niciodata n-a fost stresant
funda

| kat2108 a răspuns:

Ar trebui sa ii ignori, intr-o zi o sa isi dea seama ca nu are niciun rost tot tam-tam-ul pe care il fac, poate isi dau seama ca sunt patetici...
sfatul meu e sa nu le mai dai niciun fel de atentie si sa te imprietenesti cu acele 3-4 fete.

| rlkaa a răspuns:

Bubuie prostia in tine copil emo ce esti laughing

| ela_2944 a răspuns:

Nu trebuie sa iti bagi colegele /colegii in seamna. ignorai
fa-te ca nu ii auzi
sau zile ca nu iti pasa.ca tu te simti bine asa cum esti(chiar daca cu adevarat iti pasa cum arati dar trebuie sa fii puterniza in fata celor rautaciosi)