| anonim_4396 a întrebat:

si sall si voua(unora din voi)
Am si eu o intrebare. Voi ii suportati pe cei increzuti? Ca, eu nu.Cum ar fi Oana imi zice ba ca am id-ul stupid si ca nu stiu sa scriu, dar eram ocupata atunci si nu eu am scris acele intrebari dupa cum v-am mai zis...si pana la urama ce o doare pe ea, ca si ea are o groaza de intrebari si raspunsuri gresite...:-p:@

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Culmea...eu nu suport increzutii si altii imi zic mie ca sunt.

| ღAnaღ a răspuns:

Auzi Yuji faci misto de mine? Vezi ca tata e politist si te spunlaughingAm glumit. Da u chiar faci misto de mine... nmn nu-i perfect si la repezela cu care scriu eu...

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Nu-i suport pe increzuti mie imi sare tandara repede si s-ar putea sa primesca vreo doua palme asa mai bine sa taca

| Yuji a răspuns:

"urama" in loc de "urma"
"intrebari" in loc de "intrebari"

Niste afurisiti astia care te tot corecteaza.