| anya93 a întrebat:

Spuneti. mi si mie va rog site. uri de unde pot sa trimit msj pe tel mobil, gratis! In afara de moove ca nu functioneaza...sa si arate nr meu de tel cui trim msj! fundita:*:*

1 răspuns:
| Adriankuala a răspuns:

Buna iti faci cont aici
sms-gratuite.ro

este o oferta gratuita cred ca in fiecare luna nu stiu sigur oricum in caz ca le termini pe alea gratuite exista un tutorial unde poti reincarca

ps. nu stiu cat de bine functioneaza personal nu l-am folosit niciodata dar din auzite toti au spus ca merge bine incearca-l nu ai nimic de pierdut