| spionu a întrebat:

stie cineva daca in timisoara sunt cursuri pentru subcategoria a1 si de la ce varsta poti sa incepi? de la 16 ani fara 3 luni sau trebuie sa ai 16 ani impliniti?

Răspuns Câştigător
| SoryIna a răspuns:

Poti incepe scoala de la 15 ani si 9 luni (16 ani si 3 luni) pentru subcategoria a1 dupa lege. Si poti sa dai de permis cand implinesti 16 ani. Si cam orice scoala de soferia re si de subcategorii. Nu conteaza in ce colt de tara esti. happy