| TheRares99 a întrebat:

Stiti ceva jocuri gen Burn Buddy sau FarmVille? Nu aste-a doua bineinteles. Dar jocurile sa nu fie neaparat cu plante, poate sa fie cu orice.MS DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Farmerama este tot un joc frumos in care cresti animale, cultivezi si faci alte lucruri specifice unei ferme.Iti faci cont si gata.

4 răspunsuri:
| davidutzu12 a răspuns:

Nu te pot ajuta cu asta dar iti pot spune sa intri aici: http://gifts.kudosnetwork.co.uk/151920 si sa iti faci cont si urmand toate indicatile poti castiga tot ce doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si Ferma Vesela e un joc frumoswinking

Răspuns utilizator avertizat
| storm1959 a răspuns:

Da, farmerama happy