| FOKAA a întrebat:

Stiti desene gen "Naruto" cu genurile : Actiune, Comedie, Arte Martiale, Shounen, Super Puteri? Da sa nu fie din astea cu Pistoale etc cu iepuras cu din astea sa fie desen ca naruto Aproape big grin dau fundita; D

Răspuns Câştigător
| ღChloeeღ a răspuns:

Bleach e in genul lui Naruto si nu e cu pistoale tongue Seamana destul de mult si are un numar mare de episoade. vreo 300 si ceva.
Le poti viziona pe animekage.
Si mai e ceva in genul lui Naruto ( povestea difera), un manga Psyren. Are vreo 125 de capitole si poti citi pe mangazup.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

3 răspunsuri:
| Me_6996 a răspuns:

Buna:d Cred ca ar fi Full Metal Panic, sau Regele Shaman.Nu imi mai vine in minte desenebig grin. SAu te poti uita la X-Men Evolutie, ii fain desenubig grin

| RoXxy a răspuns:

Afro Samurai.E cu sabiibig grin

| ralughi a răspuns:

Bebe