| Lov3Boy a întrebat:

stiu ca am pus in categoria care nu trebuie dar n-am avut de ales.De-ce nu-mi merge minimax ca sunt pe digi nu ca mas uita dar la 8 incepea animax si la ala ma uit si nu mai mere nici minimax nici animax ca ma uitam la naruto se poate sa se bage noi episoade la seriala sau sa schimbe toate serialele funda si vot.

Răspuns Câştigător
| krystybt a răspuns:

La digi nu este animax daca vrei animax puneti cablu sau am auzit ca trebuie sa platesti in plus ca sa ai animax, incearca cu cei de la digi.