| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat am 14 ani si, am o problema mare.o fosta prietena de-a mea m-a cuplat cu cea mai buna prietena a ei...si desi am mai fost cu alte fete pana acum...nu am mai sarutat niciodata si nu stiu ce sa fac T_T! ajutati-ma va rog cu niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Nu are ce sa creada, si daca ai aleso pe ea sa o saruti prima oara ar trebui sa se simta privilegiata, sa fie fericita

4 răspunsuri:
| DiazAndreea a răspuns:

Pai iti place de ea sau nu? daca iti place de ea poti sa i spui ca vrei sa incerci sa o saruti pentru ca nu ai mai facut niciodata. nu ai cum sa inveti altfel

| EuSiRestuLumii a răspuns (pentru DiazAndreea):

Pai da dar mi-e de ce o sa creada...

| DiazAndreea a răspuns (pentru EuSiRestuLumii):

Nu are ce sa creada, si daca ai aleso pe ea sa o saruti prima oara ar trebui sa se simta privilegiata, sa fie fericita

| Ciuuf a răspuns:

Asteapta intai s-o cunosti, sa vezi ce fel de persoana esti. happy
Si apoi tu vei alege daca e persoana potrivita pentru tine happy

| RaluLoveM3 a răspuns:

Doar sarut-o si gata, asa e intr-o relatie, trebuie sa o pupacesti, si oricum totul vine de la sinekiss nu trebuie sa stii. FUNDA?big grin