| stefstefansteff123 a întrebat:

sunt baiat si nu stiu cum sa fac ca atunci cand m-am tuns mi-a luat din breton si acum creste urat rau de tot si vreau sa ma tund sus un 4 si in parti 1/2 iar in zona aia mica (e un mot mic) sa ma fac 0 si sa fac in asa fel incat sa omor parul de la radacina sa nu mai creasca niciodata, cum pot sa fac?

2 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Mai bine lasa-l sa creasca sa-ti faci alta freza cand o fi mare si pana creste fa-l cu fixativ.

| Madesz a răspuns:

Lasa-l sa creasca. Daca vrei sa creasca da-te in cap cu picaturi de ulei de ricin. Apoi, dupa o ora te clatesti bine. Se gaseste in farmacii si costa foarte putin. Vreo 3 lei laughing.
Da-mi facebook-ul tau.