| PrietenCuToti a întrebat:

Sunt cam nou pe aici si am si eu ca tot omul o intrebare.Problema mea este ca nu stiu cum sami aranjez parul, mentionez ca in partea stanga a fruntii sunt lovit si nu mai imu creste par, daca ati putea sa imi sugeratii si mie niste freze potrivite pentru mine vas ramane dator.MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
| syro a răspuns:

Pur si simplu iti pur bretonul in partea dreapta asa va incepe de unde nu creste pana unde creste si nu se va observa nimic,acum depinde cum arati pentru ca e posibil sa-ti dau o ide dar sa nu te prinda tunsoare, eu am gasit soutia pentru problema cu fruntea, a si e o idee sa ai parul mai lung
Funda?