| Anonim959 a întrebat:

sunt in clasa a 8 a si mi-am ales sa merg la profilul de mate info dar nu stiu ce sa fac ca nu ma prea pricep cu fizica si cu chimia, voi ce ma sfatuiti sa fac? sunt dispus sa o invat!
multumesc!

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

De obicei, fiind elevi din mai multe scoli, profesorii sunt mai indulgenti si va vor explica ei mai bine materia. Adica nici eu nu stiam chimie deloc, nici fizica, nu se punea accent pe ele in gimnaziu, dar acum stiu mai binehappy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Este adevarat ca la acest profil iti trebuie si fizica, dar daca tu spui ca esti dispus sa inveti, atunci apuca-te chiar de maine. La liceele bune, la profilul mate-info nu intra decat elevii foarte buni!